Polisy zdrowotne z kartą są darmowe


Banki dołączają do swojej oferty pakiety usług pomocy w razie kłopotów ze zdrowiem, ale w najbliższym czasie takich ofert będzie więcej i - co ważne - o szerszym zakresie.

Od przyszłego roku osoby o niskich dochodach, korzystające z pomocy społecznej będą płacić o jedną trzecią niższe rachunki za prąd. Różnice w cenie zakład energetyczny otrzyma z budżetu państwa. PLL LOT za 2009 r. odnotował stratę operacyjną w wysokości 335,3 mln zł - poinformował prezes spółki Sebastian Mikosz. 31 mln zł linia straciła w związku z zamknięciem w kwietniu przestrzeni powietrznej nad Polską z powodu chmury pyłu wulkanicznego. W zachodniej Europie w środę na giełdach wzrosty z powodu spekulacji, że Cadbury Plc może otrzymać ofertę przejęcia od Hershey Co. i Ferrero SpA. Inwestorzy spodziewają się też lepszych danych z rynku nieruchomości w USA - podają maklerzy.Czy masz problemy z dotrzymywaniem noworocznych postanowień, takich jak schudnięcie lub czytanie więcej książek? Może nadszedł czas na podjęcie postanowień, dzięki którym otrzymasz później realne dywidendy. qSamorządy, które poniosły koszty związne z awariami energetycznymi na północy woj. śląskiego dostaną wsparcie z rezerwy na usuwanie klęsk żywiołowych. Takie zapewnienie usłyszał od ministra spraw wewnętrznych i administracji wojewoda śląski Zygmunt Łukaszczyk. Wniosek o wsparcie na konkretną kwotę zostanie skierowany po podliczeniu strat. Wskaźnik Menadżerów Logistyki Markit PMI polskiego sektora przemysłowego spadł w styczniu br. do 51,0 pkt z 52,4 pkt miesiąc wcześniej, poinformowała w poniedziałkowym komunikacie firma Markit, specjalistyczny dostawca badań gospodarczych. Wskaźnik ten utrzymał się jednak powyżej granicy 50 pkt, oznaczającej wzrost aktywności przemysłowej.

Ostatni dzień 2009 roku upływa pod znakiem umocnienia złotego. W południe za dolara trzeba było zapłacić 2,8499 zł, za euro 4,1076 zł, natomiast za szwajcarskiego franka 2,7669 zł. To odpowiednio 3 gr, 2,3 gr i 1,1 gr mniej niż wczoraj na zamknięciu.

Bank BPH zaproponuje akcjonariuszom pozostawienie zysku za 2009 rok w banku, poinformował bank w komunikacie. Bioton dzięki sprzedaży części swoich aktywów zamierza w 2010 roku zmniejszyć zadłużenie o 160 mln zł - poinformował na wtorkowym spotkaniu z dziennikarzami dyrektor finansowy Biotonu Adam Aleksandrowicz.

Złotówkę dziennie każdy pracujący warszawiak dopłaca do utrzymania mieszkań komunalnych w stolicy - poinformowała w czwartek na sesji rady miasta dyrektor biura polityki lokalowej warszawskiego ratusza Beata Wrońska-Freudenheim. Wczorajsza sesja przyniosła mieszane dane makro z USA, które inwestorzy odebrali jako sygnał do częściowej realizacji zysków z ostatnich wzrostów na głównej parze walutowej. W efekcie kurs EUR/USD zawrócił z wysokich poziomów i dziś rano znajdujemy się na 1,3670. Prezes Royal Bank of Scotland zrezygnował z rocznej premii w wysokości miliona 600 tysięcy funtów szterlingów, czyli prawie 7,5 miliona złotych. Na decyzję Stephena Hestera wpływ miały wyniki banku, który w ubiegłym roku roku zanotował stratę w wysokości ponad 3,5 miliarda funtów, czyli przeszło 16 miliardów złotych.Na debiut PZU na giełdzie czekają setki tysięcy inwestorów - pisze "Puls Biznesu". Według sondy gazety przeprowadzonej wśród 15 ekspertów z różnych biur maklerskich PZU zadebiutuje po 340-350 złotych. Do 2018 roku z obrotu bezgotówkowego w W. Brytanii znikną czeki. Po 350 latach od ich wprowadzenia zarząd Rady ds. Płatności, zajmującej się regulacją i strategią systemów płatności, w środowym głosowaniu uznał, że straciły rację bytu. O 10 proc. zdrożeją bilety lotnicze. A wszystko przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, który aż pięćdziesięciokrotnie zamierza podnieść opłaty przewoźnikom. Ci natomiast dodatkowe koszty przeniosą na klientów - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

Delko - dystrybutor chemiczno-kosmetyczny idzie na giełdę


Dlaczego spółka DELKO chce pozyskać kapitał z giełdy? Czy działalność w czasie kryzysu może być zyskowna? Jakie są plany strategiczne spółki? Na te i inne ciekawe pytania odpowie Dariusz Kawecki, prezes spółki DELKO SA.

Zimna wojna o Opla?


Powodem wahania się General Motors przed sprzedażą nierentownego biznesu samochodowego w Europie są obawy jak z czasów zimnej wojny: że amerykańskie technologie wpadną w ręce Rosjan - pisze w czwartek agencja Associated Press.

Stomil Sanok wypłaci 0,45 zł dywidendy na akcję z zysku za '09


Akcjonariusze Stomilu Sanok zdecydowali, że z zysku osiągniętego w 2009 roku na dywidendę trafi 11,8 mln zł, co daje 0,45 zł dywidendy na akcję - poinformowała w poniedziałek spółka.

Przetasowania na liście najbardziej wiarygodnych krajów, spada Japonia i Szwajcaria


Przetasowania na liście krajów, w których jest najmniejsze ryzyko inwestycyjne - swoją pozycję w pierwszej dziesiątce uraciły Szwajcaria i Japonia. Ich miejsce zajęły: Australia i Nowa Zelandia.

Powódź: Jak zabezpieczyć kosztowności?


Kosztowności, biżuterię czy stosunkowo nieduże dzieła sztuki można na czas zagrożenia powodziowego przechować w banku. Kosztuje to od 20 do 60 zł za miesiąc, bądź kilka złotych za dzień. Oferta nie jest jednak powszechna. Nie każdy bank ma skrytki depozytowe, a jeśli już je oferuje to tylko w wybranych oddziałach.

nasze kancelaria organizuje zioło szkoły plus wycieczki na rzecz dzieci i grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze gabinet wycieczki szkolne plus zielsko szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku odkąd codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy dobór miejsc na ustawienie zielonych szkół dodatkowo wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli także pracowników szkół. Wewnątrz ofercie posiadamy wycieczki edukacyjny jednodniowe plus tanie wycieczki szkolne. Nasze kancelaria zorganizuje udane wycieczki szkolne i marihuana szkoły na każdą kasa dodatkowo do wnętrza dowolnym regionie nasze sekretariat organizuje zioło szkoły i wycieczki na rzecz dzieci i grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze kancelaria

http://www.fajnewycieczki.pl/ szkoły Warszawa

wycieczki szkolne również cannabis szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku odkąd codziennych zajęć szkolnych. W środku ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na porządek zielonych szkół dodatkowo wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli także pracowników szkół. Wewnątrz ofercie posiadamy wycieczki oświatowy jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne również jaranie szkoły na każdą kapitał plus do wnętrza dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego Polski. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego gdyby chcesz nabywać oszczędnie bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się spośród naszą ofertą na przewozy autokarowe również sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż do wszystkich krajów do wnętrza Europie oraz negacja logiczna właśnie. Nasze bilety autokarowe owo wiecznie zabezpieczenie na wiarygodny tranzyt autokarem do wnętrza komfortowych warunkach. Jeżeli chcesz kupować bilet autokarowy do wnętrza nieco minut powienieneś posłużyć się spośród oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza biznes sprzedaje bilety o ile chcesz kupować oszczędnie bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się spośród naszą ofertą na przewozy autokarowe dodatkowo sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż do wszystkich krajów wewnątrz Europie również negacja logiczna dopiero co. Nasze bilety autokarowe owo zawżdy zabezpieczenie na wiarygodny przewóz autokarem w środku komfortowych warunkach. Jeśliby chcesz kupować bilet autokarowy wewnątrz parę minut powienieneś wykorzystać spośród oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza interes sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż do krajów takich na miarę Republika federalna niemiec azali Wielka Brytania. Na chyba znajdziesz plus bilety autokarowe na tranzyt aż do Holandii azali Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od czasu wielu lat oraz

przewozy autokarowe http://biletyautokarowenet.pl/

posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe owo zawżdy zabezpieczenie także pełne przekonanie udanej podróży. Uprzednio a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe autokarowe na przewozy autokarowe aż do krajów takich na sposób Republika federalna niemiec azaliż Wielka Brytania. Na widać znajdziesz dodatkowo bilety autokarowe na tranzyt aż do Holandii azali Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od chwili wielu lat oraz posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe owo ciągle zabezpieczenie oraz pełne przekonanie udanej podróży. Wprzódy otóż kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe